Aqua-Aide 2kg

18,00

Kompleksa elektrolītu piedeva, kas paildzinās sportisko sniegumu un samazinās atjaunošanās laiku pēc slodzes.
• Jebkuram zirgam, kurš svīst treniņos vai sacensībās
• Zirgiem, kuri iet slodzē un nelaiza sāls blokus vai nelabprāt ēd barību, kurai pievienots sāls
• Darba vai sporta zirgiem, kuriem nepieciešams papildu atbalsts veselīgas muskulatūras funkcionēšanai

Ir noliktavā

Daudzums:
SKU: BAA1 Kategorija:

Zirgam svīstot, tā organisms zaudē ūdeni un sāļus (elektrolītus). Ilgstoša svīšana, piemēram, slodzes, sacensību vai transportēšanas laikā, var izraisīt atūdeņošanos. Rezultējoties samazinātās darbaspējās, nogurumā, muskuļu krampjos vai citās problēmās. Sportiskā snieguma uzturēšanai ir būtiski, lai zirga organismā būtu ūdens un elektrolītu līdzsvars. Pētījumi pierādījuši, ka elektrolītu lietošana pirms, pēc un slodzes laikā, spēj ievērojami samazināt zirga nogurumu.

Aqua-Aide piedeva satur svarīgākos sāļus, kā arī kālija hlorīdu un magniju, jau papildus tradicionāli pievienotajam nātrija hlorīdam. Optimālai uzsūkšanai organismā, pievienota arī dekstroze. Piedevu pēc vajadzības var dot atkarībā no slodzes ilguma un intensitātes, kā arī ilgākā laika periodā pirms, pēc un sacensību laikā. Viegli lietojamā formula pievienojama ūdenim vai slapjai barībai.

Lietošana:

  • ja vien iespējams, vislabāk piedevu pievienot ūdenim. Divus kausiņus (30 gr) izšķīdinot uz 1l ūdens. (Mērkarote satur 15 gr pulvera).
  • šāds šķidrums zirgam jāpiedāvā katras 20 min svīšanas laikā (treniņi, sacensības, transportēšana, stress), kā arī vienu stundu pēc svīšanas/slodzes beigām. Šādi jādara, lai organisms visātrāk spētu atjaunot zudušos (izsvīdušos) jonus. Atjaunošanās notiks ilgāk, ja šādu šķidrumu piedāvās zirgam vēlāk kā 1 stundu pēc svīšanas.
  • dažiem zirgiem nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu pie elektrolītu dzēriena, tāpēc sākumā vienmēr nodrošiniet blakus tīra ūdens avotu, lai zirgs nepaliktu nepadzēries.
  • zirgu tomēr neizdodas pieradināt pie elektrolītu dzēriena, tad slapjai barībai pievienot 30 gr (2 kausiņus) pulvera par katrām 20 minūtēm svīšanas. Vienmēr jānodrošina, ka zirgam ir pieejams dzeramais ūdens.
  • dodot elektrolītus un nenodrošinot pietiekami daudz šķidruma organismam, pastāv risks organisma atūdeņošanai.
  • zirgam piedevu drīkst dot ne ilgāk par 4 stundām pirms slodzes, lai organismu “uzlādētu” slodzei.

Lai uzdotu jautājumus par preces lietošanu, saturu, piemērotību zirgam u.c., lūdzam aizpildīt zemāk esošo formu.

Vārds

E-pasts

Ziņa

Piesakot dienu iepriekš, preces iespējams paņemt no noliktavas:
Matīsa iela 8, Rīga
Pirmdien: 8.00 - 23.00
Ceturtdien: 8.00 - 23.00
(ērti piebraukt ar automašīnu, bezmaksas stāvvieta)

Visā Latvijā preces piegādājam ar Omniva pakomātu, cena par paciņu svārstās EUR 2,88 - 4,88. Ieteiksim lētāko variantu, atkarībā no preču daudzuma un lieluma. Lielākiem un/vai palešu pasūtījumiem sadarbojamies ar dažādām transporta kompānijām, cenu aprēķināsim pēc pasūtījuma lieluma un piegādes vietas.

Jautājumus lūgums sūtīt uz zirgam@zirgam.lv